Kierowca Volvo XC60 nie ogarnia co się dzieje dookoła. “Kolory mu się po****ły” (wideo)

Każde dziecko, nawet w wieku przedszkolnym wie, co oznacza zielone i czerwone światło wyświetlane na sygnalizatorze. Nauka odczytywania tych kolorów trwa od najmłodszych lat.

Niestety, niektórzy dorośli miewają problemy z interpretacją tych przepisów. Jednym z przykładów jest właściciel Volvo XC60, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Po zażyciu narkotyków wsiadł do Lamborghini. Nie obchodziła go sygnalizacja świetlna (wideo)

Autor filmu stał za nim na skrzyżowaniu, na którym ruch sterowany jest za pomocą sygnalizacji świetlnej. W momencie pojawienia się koloru zielonego Volvo jednak nie ruszyło.

Po krótkiej chwili mężczyzna postanowił użyć klaksonu, aby obudzić właściciela Volvo. Trochę to zajęło, zanim gość ruszył do przodu. To jednak nie koniec tej historii.

Po kilkuset metrach na drodze znajdowały się kolejne światła, tym razem z czerwonym sygnałem, który zabrania wjazdu. „Śpioch” z Volvo niestety to zignorował i jak gdyby nigdy nic pojechał dalej. To cud, że nikomu nic się nie stało.

Pijany z Focusa spowodował kolizję ignorując sygnalizator. Wszystko na oczach policji (wideo)

Sprawa została zgłoszona na skrzynkę mailową policji. Drogówka przyjrzała się nagraniu, zidentyfikowała sprawcę i ukarała go mandatem karnym. Niestety nie wiemy w jakiej wysokości.