Kierowca Ferrari wysłuchał “prośby” dziecka. Na twarzy chłopca od razu pojawił się banan (wideo)

Niektóre osoby interesują się motoryzacją już od najmłodszych lat. Często odziedziczają taką pasję we krwi od swoich rodziców, dla których samochody również nie są obojętne.

Bardzo możliwe, że Ty również jako dziecko oglądałeś się za autami i uczyłeś się rozpoznawać markę i model. Jedną z takich osób jest bohater załączonego nagrania wideo.

Zabrał dzieciaki na przejażdżkę McLarenem. V8 pluło płomieniami o wysokości metra (wideo)

To chyba najmłodszy spotter, który wspierany przez swojego ojca prężnie prowadzi media społecznościowe. Na ulicach Londynu ma wielkie pole do popisu.

Tym razem jego oczom ukazało się Ferrari 488 Spider. Młody Ollie poprosił kierowcę, aby ten zaprezentował brzmienie 3.9 litrowej jednostki V8. Nie trzeba było długo czekać na reakcję.

Po chwili do życia obudziło się podwójnie doładowane osiem cylindrów, które łącznie generują 670 koni mechanicznych oraz 760 niutonometrów momentu obrotowego. Młody chłopak od razu się uśmiechnął.

Dzieciak chciał posłuchać dźwięku Mercedesa AMG. Nie spodziewał się takiego hałasu (wideo)

Ferrari 488 Spider potrafi osiągnąć prędkość 100 km/h w zaledwie 3,0 sekundy. Maksymalnie będziesz w stanie rozpędzić się nim do ponad 325 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez OllieTheCarKid (@olliethecarkid)