Kiedy zwykły Land Rover Defender to za mało. Manhart DF 450 wjeżdża do lasu w lepszym stylu

Manhart to tuner, który zajmuje się bardzo różnymi samochodami. W jego ofercie możesz znaleźć pakiety dla sportowych coupe, limuzyn, SUV-ów, a nawet dla terenówek.

Właśnie zaprezentowano nowość w ofercie, czyli pakiet DF 450 przeznaczony do Land Rovera Defendera. Jest on dostępny w kilku wersjach i pozwala na sporą dawkę personalizacji.

Land Rover Defender Manhart DF 450
Land Rover Defender Manhart DF 450

Manhart chętnie wzmocni Twoje Cayenne Turbo. 4.0 litrowe V8 generuje teraz 807 KM i 1090 Nm

Na załączonych zdjęciach możesz zobaczyć dwa warianty. Jeden z dodatkowym orurowaniem i wyciągarką, drugi w nieco bardziej cywilnym wydaniu. Tuner jest w stanie dorzucić jeszcze inne akcesoria offroadowe, wedle życzeń klienta.

Manhart może oczywiście również zadbać o nowe wykończenie wnętrza. Nie ma również problemu z podniesieniem mocy silnika. W tym przypadku mamy do czynienia z 3.0 litrowym silnikiem 6-cylindrowym, gdzie zamiast 400 koni mechanicznych masz do dyspozycji ich 450.

Land Rover Defender Manhart DF 450
Land Rover Defender Manhart DF 450

BMW M2 F87 z pakietem Manhart MH2 630. Pobijesz rekord na każdym torze wyścigowym

Jednym z najważniejszych elementów podczas jazdy w terenie są opony. Manhart naciągnie je na czarne felgi ze złotym rantem, aby nawet w offroadzie zadawać szyku niezłą stylistyką.