Jego stare M3 robi większe show niż Wieża Eiffla. Wszyscy patrzą tylko na jego BMW (wideo)

Wieżę Eiffla kojarzą chyba wszyscy. To jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych stolicy Francji, Paryża. Każdego roku przyciąga do siebie mnóstwo turystów i jest wizytówką panoramy miasta.

O każdej pełnej godzinie robi ona jeszcze większe wrażenie, szczególnie w porze wieczornej. Uruchamiana jest wtedy efektowna iluminacja i cała wieża mieni się tysiącami światełek.

Przyświrował pod Wieżą Eiffla za kółkiem Ferrari F40. 478 KM szybko rozgrzało opony (wideo)

Właściciel BMW M3 E90 stwierdził, że on jest w stanie wykonać podobne show. Wjechał na jeden z parkingów w pobliżu i zaczął po prostu palić gumę.

Oprócz białego dymu, spod opon zaczęły wydobywać się iskry, które faktycznie przypominały migającą Wieżę Eiffla. Był to oczywiście efekt zużytych opon, z których wystają już druty wzmacniające ogumienie.

Pod maską BMW M3 tej generacji pracuje 4.0 litrowy silnik V8. Daje on kierowcy do dyspozycji moc 420 koni mechanicznych oraz 400 niutonometrów momentu obrotowego.

Tesla jest nudna? Ten gość bawi się świetnie i driftuje nią na mieście. “Aż iskry poszły” (wideo)

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi w tym modelu 4,9 sekundy. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h, ale M3 chętnie pojechałoby dużo szybciej.