Fan Audi zapragnął mieć kierownicę jak w Tesli. Teraz jest kompletnie zadowolony (wideo)

Niektórzy właściciele samochodów szybko nudzą się seryjnym wyglądem swojego auta. Na szczęście istnieje mnóstwo firm, które oferują części pozwalające na modyfikacje.

Tuning może dotyczyć naprawdę wielu elementów. Jednym z tych, z którym kierowca ma styczność najczęściej, jest kierownica. Czasami warto ją wymienić dla większego komfortu jazdy.

Lexus RX 450e (2022) oficjalnie. Kierownica pozwoli Ci poczuć się jak pilot samolotu (wideo)

Coraz częściej producenci stosują ostatnio wzór przypominający wolant z samolotu. Brak pełnej obręczy wygląda efektownie, ale nie należy chyba do najbardziej praktycznych.

Tego typu kierownicę znajdziesz między innymi w Tesli czy w nowym elektrycznym Lexusie RZ 450e. Są też osoby, które chętnie zastosowałyby takie rozwiązanie w swoich autach.

Jednym z przykładów jest właściciel Audi TT, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Nie wszyscy internauci są zachwyceni z wyglądu tego typu modyfikacji, on jednak jest w siódmym niebie.

Spodobała mu się nowa kierownica z Tesli, więc zamontował taką do swojego Audi RS5 (wideo)

Mamy tylko nadzieję, że kierownica posiada homologację i korzystanie z niej jest w pełni legalne i bezpieczne. Z pewnością nie brakuje „asów”, którzy wykonują tego typu tuning na własną rękę.