Facet nie będzie stał w “stau” na autobahn w DE. “Nie po to kupił Mercedesa-AMG G63” (wideo)

Nikt z nas nie lubi stać w korkach. Tracimy tam mnóstwo czasu, spalanie w naszym samochodzie rośnie, co jest szczególnie drażniące przy obecnych cenach paliw.

Warto korzystać z systemów nawigacji, które używają danych o natężeniu ruchu. Nie zawsze się to uda, ale od czasu do czasu dzięki takiej aplikacji możemy zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

Spóźniony “Golfiarz” poleciał po bandzie. “Korek? Jaki korek? Ja się przecież spieszę” (wideo)

Inną opcją jest zakup samochodu terenowego, takiego jak chociażby Mercedesa Klasy G. Właściciel jednego z nich zaprezentował na załączonym nagraniu wideo sposób w jaki on radzi sobie z korkami.

Gdy tylko na autostradzie pojawił się zator drogowy, on szybko rozejrzał się dookoła. Zauważył, że tuż obok drogi biegnie ścieżka, od której oddziela go tylko niewielki rów.

Długo nie myśląc skręcił w prawo i po chwili wyprzedzał już wszystkich stojących w korku kierowców. Jak widać, Mercedes-AMG G 63 jest bardzo wielozadaniowym samochodem.

Chciała ominąć korek, więc skorzystała z kładki dla pieszych. “Bo ja sobie źle wyjechałam” (wideo)

Pod jego maską pracuje 4.0 litrowy silnik V8. Generuje on 585 koni mechanicznych oraz aż 850 niutonometrów momentu obrotowego. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 4,5 sekundy, a prędkość maksymalna to 220 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Faster Living (@fasterliving)