Dwa kabanosy szarżują w wypożyczonym Audi. Jeden wciska gaz, drugi siedzi na “Insta” (wideo)

Jednym ze sposobów na obcowanie z samochodami, na które zwyczajnie nas nie stać jest wynajem. Obecnie na rynku istnieje wiele firm, które oferują tego typu usługi.

W ich flocie można znaleźć naprawdę ciekawe samochody, w tym również te sportowe i bardzo szybkie. Oczywiście wiąże się to z odpowiednim kosztem.

Zbierał miesiącami na wynajem Lambo. “Fura za 10 tys. zł za dobę od razu go pokonała” (wideo)

Wydatek na wynajęcie auta tak czy siak jest tańszy od zakupu, więc wielu młodych ludzi decyduje się na tego typu spędzanie wolnego czasu. Chętnych nie brakuje.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć chłopaków, którzy złożyli się na przejażdżkę nowym Audi RS3. To piekielnie szybki hot hatch, który zapewnia świetne przeżycia.

2022 Audi RS3 Limousine
2022 Audi RS3 Limousine przód

Pod jego maską pracuje 2.5 litrowy silnik 5-cylindrowy. Generuje on moc 400 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 500 niutonometrów. Jest tu też oczywiście napęd Quattro

Nowe Audi RS3 znowu to zrobiło. Właściciele Audi RS6 C8 nie będą zachwyceni (wideo)

Producent deklaruje, że czas przyspieszenia do 100 km/h to 3,8 sekundy, ale rzeczywistość bywa nieco inna. Niejednokrotnie już nowe RS3 udowadniało, że potrafi być szybsze od 600-konnego RS6.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ‍☠️ (@give2rue)