Driftem chciała “rozjechać” policjanta. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa (wideo)

Parkingi pod supermarketami nie zawsze służą jedynie klientom sklepu w godzinach jego otwarcia. Często wieczorami spotykają się w takich miejscach fani motoryzacji.

Różnego rodzaju zloty i spoty często są organizowane na tego typu obiektach, gdyż zapewniają dużo przestrzeni i zazwyczaj pozwalają na łatwy dojazd. Niestety, pusty kawałek asfaltu kusi niektórych to niebezpiecznych zachowań.

Potrącił rowerzystę na oczach przejeżdżających obok policjantów. Ich reakcja to jakiś żart (wideo)

Właśnie w związku z taką sytuacją pod jeden ze sklepów została wezwana policja. Funkcjonariusze zastali na miejscu kobietę, która driftowała swoim Chryslerem 300C.

Widok policjantów jej w żadnym stopniu nie powstrzymał przed kontynuowaniem „zabawy”. Dziewczyna dalej próbowała jeździć poślizgiem między autami i ludźmi.

W pewnym momencie „przycelowała” nawet swoim samochodem w policjanta. Jej przygoda skończyła się w momencie uderzenia w radiowóz i zniszczenia dwóch samochodów.

Policjant pieszo dogonił sprawcę potrącenia. Wrócił, żeby zobaczyć “co się dzieje” (wideo)

Kobieta została aresztowana i usłyszała zarzut usiłowania morderstwa. Nie mamy informacji na temat tego, czy była trzeźwa. Umówmy się jednak, że osoba w normalnym stanie psychicznym nie zachowuje się w ten sposób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ticket Dismissers (@ticketdismissers)