Chciał z zewnątrz posłuchać jak odpala jego Mustang. Poprosił o pomoc 7-letnia córkę (wideo)

Dźwięk silnika potrafi sprawić równie wielką przyjemność jak same przeciążenia podczas przyspieszania czy ostrego pokonywania zakrętów. Czasami jednak mamy ochotę posłuchać jak brzmi nasze auto z zewnątrz.

Będąc kierowcą nie za bardzo mamy taką możliwość, więc musimy poprosić kogoś zaufanego, aby wsiadł na moment za kółko. Autor załączonego nagrania wideo chciał posłuchać jak pracuje jednostka w jego Mustangu.

Mustang Mach 1 z kompresorem brzmi jeszcze lepiej. Hennessey wycisnęło 800 KM (wideo)

Samo odpalanie silnika nie należy do trudnych czynności, a przynajmniej tak mu się wydawało. Poprosił więc swoją 7-letnią córkę, aby wsiadła na fotel kierowcy i uruchomiła 8-cylindrowy motor.

Zapomniał jednak, że zostawił samochód na biegu. Możesz się już domyślić, co się stało po przekręceniu kluczyka. Mustang ruszył do przodu i uderzył w przechowywane w garażu rzeczy.

Mamy nadzieję, że nie doszło do wielkich uszkodzeń. Następnym razem sugerujemy w takiej sytuacji o poproszenie o pomoc kogoś bardziej doświadczonego.

My już wiemy jak wygląda nowy Ford Mustang S650 (2024). Pod maską nadal wolnossące V8

Pod maską tego egzemplarza Mustanga pracuje najprawdopodobniej 5.0 litrowy motor V8. Generuje on 426 koni mechanicznych oraz 530 niutonometrów momentu obrotowego.

Very smart indeed from IdiotsInCars