Chciał być wyjątkowy konfigurując Audi RS Q8. Wojsko chętnie “przejmie” jego SUV-a (wideo)

Widzimy ostatnio bardzo fascynujący trend wśród kupujących nowe samochody. Coraz częściej decydują się oni na niestandardowe kolory nadwozia, co nas bardzo cieszy.

Duża liczba nabywców korzysta z usług działów zajmujących się jeszcze głębszą personalizacją samochodów. Doskonale znamy produkty przygotowane przez BMW Individual, Mercedes-Benz Designo czy Audi Exclusive.

Ponad 20 tysięcy złotych za matowe lakiery Audi Exclusive. Nie wszyscy będą mogli je wybrać

Ten ostatni jest autorem egzemplarza RS Q8, który zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Karoserię tego sportowego SUV-a pokryto lakierem o nazwie Urban Drag. Jego barwa nawiązuje trochę do pojazdów wojskowych.

Kolor ten świetnie współgra z czarnymi felgami i karbonowymi dodatkami na zewnątrz. W środku zdecydowano się zastosować brązową skórę i czarną alcantarę.

Audi RS Q8
Audi RS Q8

Pod maską Audi RS Q8 pracuje 4.0 litrowy silnik V8 biturbo. Generuje on 600 koni mechanicznych oraz 800 niutonometrów, które pozwalają na sprint do 100 km/h w 3,8 sekundy.

Autorom nagrania udało się natomiast zmierzyć nieco lepszy czas. Podczas pomiaru przyspieszenie do 100 km/h trwało tylko 3,51 sekundy, a od 0 do 200 11,71 sekundy.

Konfigurując w ten sposób samochód powinieneś wziąć pod uwagę fakt, że takie auto będzie bardziej atrakcyjne dla wojska. Zgodnie z obowiązującym prawem, żołnierze mają możliwość „wypożyczenia” auta od ludności cywilnej.

Zbudują tylko 96 sztuk Abt Audi RS Q8 Signature Edition. Niemiecki SUV ma 800 KM i 1000 Nm

Mocny SUV w takim kolorze świetnie spisałby się na ćwiczeniach. Na szczęście wojsko wypłaci Ci wynagrodzenie za każdy przejechany kilometr, pokryje koszty paliwa i naprawy ewentualnych uszkodzeń.