BMW Serii 3 (2022) oficjalnie zapowiedziane. Odświeżony model zobaczymy “wkrótce” (wideo)

Po tym, jak dzięki Chińskiemu Ministerstwu Przemysłu i Technologii Informacyjnych zobaczyliśmy zdjęcia odświeżonej Serii 3 G20, BMW nie ma już prawie nic do ukrycia. Producent opublikował w końcu oficjalną zapowiedź premiery tego auta.

Na twitterze niemieckiej marki pojawiło się krótkie nagranie wideo z podpisem, że 'już wkrótce’ zadebiutuje 'nowa 3′. BMW Serii 3 G20 jest z nami na rynku już od 2019 roku.

BMW Serii 3 po liftingu bez tajemnic. Chińczycy wrzucili do sieci zdjęcia odmłodzonej “Trójki”

Na klipie możesz zobaczyć nowy wzór przednich reflektorów. Zaprezentowano tez dosyć efektowną ich animację, ale nie wiemy czy faktycznie lampy będą nas w taki sposób witały, czy jest to tylko element stylistyczny na potrzeby nagrania.

Wygląd odmłodzonej Trójki nie jest już dla nas tajemnicą. Zdjęcia z rynku chińskiego obiegły cały świat kilka dni temu. Wewnątrz znajdziemy natomiast praktycznie identyczny układ co w modelu i4. Możemy więc liczyć na szeroki, zakrzywiony ekran dotykowy.

BMW i4 debiutuje. Ma więcej mocy niż M4 i przejedzie do 590 kilometrów bez ładowania

Tajemnicą pozostaje gama silników. Już wkrótce na szczęście dowiemy się wszystkiego w oficjalny sposób od samego BMW. Konkretnej daty premiery nie przedstawiono, ale podejrzewamy, że odbędzie się ona jeszcze w maju.