Bez prawka uciekał przed policją 170 km/h. Dzień później znowu go złapali. Na pielgrzymce (wideo)

Funkcjonariusze policji z częstochowskiej grupy SPEED prowadzili niedawno pościg za motocyklistą. Nie zatrzymał się on do kontroli drogowej i myślał, że uda mu się uciec.

Pędził w terenie zabudowanym z prędkościami rzędu 170 km/h. Na szczęście, doświadczeni policjanci byli w stanie go zatrzymać, w dość brutalny sposób. Był to dopiero początek jego problemów.

Pościg za jednośladem zakończony upadkiem. Motocyklista zażył wcześniej narkotyki (wideo)

Jak się okazało, 37-latek nie posiadał uprawnień. Zostały mu one zatrzymane kilka miesięcy wcześniej. Funkcjonariusze skierowali więc sprawę do sądu.

To jednak nie wystraszyło motocyklisty. Następnego dnia, gdy policjanci zabezpieczali przejazd motocyklistów na Jasną Górę, coś nie dało im spokoju.

Ich przypuszczenia były prawidłowe, na „pielgrzymce” pojawił się mężczyzna, którego gonili dzień wcześniej. Ponownie postanowili go zatrzymać.

Mają tylko 136 KM, ale i tak im nie uciekniesz. Nowe motocykle BMW trafiły do Policji (wideo)

Teraz motocyklista odpowie za swoje czyny przed sądem. Za niezatrzymanie się do kontroli grozi mu do 5 lat więzienia, a za pozostałe wykroczenia może otrzymać sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.