Audi, BMW i Mercedes stanęły do walki. Jeden z nich nie dał pozostałym żadnych szans (wideo)

Na nowe BMW M2 musimy jeszcze trochę poczekać. Autorzy załączonego nagrania wideo postanowili zorganizować wyścig między modelem M240i xDrive, a flagowymi hot hatchami konkurencji.

Na linii startu, oprócz BMW, możesz więc zobaczyć Mercedesa-AMG oraz Audi RS. Każdy z tych samochodów jest piekielnie szybki i potrafi wywołać długotrwały uśmiech na twarzy.

Oba są mega szybkie. Porównali Mercedesa-AMG A 45 S z nowym Audi RS3 Sportback (wideo)

Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ to auto z najmocniejszym silnikiem 2.0 litrowym na rynku. Inżynierom AMG udało się z niego wycisnąć aż 421 koni mechanicznych i 500 niutonometrów momentu obrotowego.

Pod maską Audi RS3 pracuje legendarny, 2.5 litrowy silnik benzynowy. Rzędowa piątka produkuje moc 400 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 500 niutonometrów.

BMW Serii 2 w wersji „M Light”, czyli M240i xDrive, napędzane jest 6-cylindrową rzędówką o pojemności 3.0 litrów. Kierowca otrzymuje do dyspozycji 374 konie mechaniczne i 500 niutonometrów.

Nowe BMW M240i xDrive walczy ze starym M2 Competition. “To będzie równe starcie” (wideo)

Wszystkie pojazdy posiadają napęd na cztery koła i procedurę startu. Jeden z uczestników pokazał, że reszta nie ma z nim żadnych szans. Który? Zapraszamy do obejrzenia nagrania.