Atak oszołomów z AMG. Manewr z ostatnich sekund był szokiem nawet dla operatora (wideo)

Niektórzy nieodpowiedzialni kierowcy nie zawsze zachowują się w nieodpowiedni sposób na drodze. Sytuacja zmienia się diametralnie dopiero w szczególnych warunkach.

Na przykład w momencie, w którym trafią na swojej drodze na drugiego takiego osobnika, szczególnie w podobnym samochodzie. Wtedy można się niestety spodziewać najgorszego.

Facet nie ogarnia i boi się AMG, ale wciska. “W tych chwilach nosi go tylko czarna muza” (wideo)

Właśnie tak było w przypadku pokazanym na załączonym nagraniu wideo. Właściciel Mercedesa C63 AMG generacji W204 spotkał na mieście gościa z nieco większego E63 AMG.

Pod maską Klasy C w tym wydaniu pracuje jeszcze 6.2 litrowy silnik V8. Generuje on moc 487 koni mechanicznych oraz 600 niutonometrów momentu obrotowego. Sprint do 100 km/h trwa tylko 4,4 sekundy.

Szaleniec z drugiego auta ma do dyspozycji 5.5 litrową jednostkę 8-cylindrową, doładowaną dwiema turbosprężarkami. Moc wynosi tutaj 557 koni mechanicznych, a moment obrotowy 720 niutonometrów. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 4,3 sekundy.

Ulizany Francuz wypożyczył AMG z Polski i szaleje. “Taką nam robią reklamę w UE” (wideo)

Panowie postanowili się „rozerwać” jeżdżąc w bardzo niebezpieczny sposób między samochodami. Nagranie mrozi krew w żyłach, to wielkie szczęście, że nie zrobili nikomu krzywdy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez – ❤ – (@amgclublov)