Alpine świętuje pierwszy wyścig F1 w Miami. Kupując tę wersję poczujesz się jak w Vice City

Tegoroczny sezon Formuły 1 po raz pierwszy zagości z jedną z rund na torze ulicznym w Miami. 5.4 kilometrowa trasa składa się z 19 zakrętów, a kierowcy przejadą na niej 57 okrążeń.

Alpine postanowiło wykorzystać tę okazję do zaprezentowania wyjątkowej edycji modelu A110 o nazwie South Beach. Wyróżniają się ona głównie kolorystyką.

Alpine A110 South Beach
Alpine A110 South Beach

Nie rozpędzaj się za mocno we Francji. Tamtejsza policja dostała 26 nowych radiowozów Alpine

Klient będzie miał do dyspozycji nowe lakiery, które z Miami kojarzą się chyba każdemu. Pastelowe barwy Bleu Azur i Rose Bruyere komponują się idealnie w to miejsce.

Oprócz tego samochody posiadają białe, 18-calowe felgi, i zmienione emblematy na słupku C. Wewnątrz znajdziesz wyjątkowe dywaniki, skórę na desce rozdzielczej i wstawki w boczkach drzwi w kolorze karoserii.

Alpine A110 South Beach
Alpine A110 South Beach

Alpine A110 będziesz mógł zamówić latem 2022 roku, a rezerwacje możesz składać już teraz poprzez aplikację Alpine. Pod maską bez zmian. Nadal pracuje tu 1.8 litrowy silnik o mocy 252 koni mechanicznych.

Alpine odświeża gamę A110 na 2022 rok. Jest wyższa prędkość, większy docisk i Apple CarPlay

Pozwala on na przyspieszenie do 100 km/h w 4,5 sekundy oraz osiągnięcie prędkości maksymalnej 250 km/h. ceny pakietu South Beach niestety jeszcze nie znamy.