Zdobył nagrodę za najlepsze auto zlotu. Po chwili rozbił swojego GT-R opuszczając parking (wideo)

Docenienie ciężkiej pracy, którą włożyłeś w swój wymarzony samochód zawsze powoduje uśmiech na twarzy. Szczególnie, jeśli zostaniesz pochwalony przy dużej publiczności, na przykład na zlocie.

Niedawno takim cudownym uczuciem cieszył się właściciel Nissana GT-R, w którego włożył sporo serca. Szary egzemplarz został poddany modyfikacjom, które nie należały do tanich.

Nissan 350Z wymknął się spod kontroli. Wybiegł z auta i “wrócił do domu grać w gry” (wideo)

Sam pakiet poszerzeń nadwozia to rzadki produkt marki Varis o bojowej nazwie Kamizake-R Ver. 2 Super Sonic. Jego koszt to około 90 000 złotych.

Nie wiemy, czy zaszły też jakieś zmiany pod maską, ale wydaje nam się, że nie mogło się bez tego obyć. Właściciele tych aut bardzo często grzebią w 3.8 litrowym silniku V6 i wyciskają z nich dużo wyższą moc niż seryjne 550-570 koni mechanicznych.

Niestety, właściciel chyba trochę za bardzo przeżył wręczenie nagrody „best in show”. Wyjeżdżając ze zlotu chciał się popisać i niestety stracił panowanie nad autem.

Nie opanował klasycznego BMW Serii 6. Bolesny widok dla wszystkich fanów tej marki (wideo)

W efekcie czego wylądował na przydrożnym drzewie i bardzo mocno zniszczył swój samochód. Na szczęście poduszki powietrzne zapobiegły tragedii i kierowca wyszedł z tego cało.