Zbierał miesiącami na wynajem Lambo. “Fura za 10 tys. zł za dobę od razu go pokonała” (wideo)

Wypożyczalnie samochodów luksusowych i sportowych cieszą się naprawdę sporą popularnością. Tego typu firm jest na rynku coraz więcej i klienci mogą wybierać spośród wielu dostępnych aut.

W ofercie najbardziej prestiżowych działalności bez problemu znajdziesz pojazdy marek takich jak Lamborghini czy Ferrari. Są też takie, gdzie wypożyczysz na przykład Bugatti Chirona.

Policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie gościa, który wykonał lot wypożyczoną Teslą (wideo)

Wynajem może być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub po prostu na stosunkowo łatwe spełnienie własnych marzeń o wejściu za kierownicę supersamochodu. Należy jednak oczywiście zachować zdrowy rozsądek.

Nie zawsze udaje się dostarczyć z powrotem samochód w całości. Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz skutek kolizji, która wydarzyła się podczas jednego z użyczeń Lamborghini Huracana STO.

Lamborghini Huracan STO
Lamborghini Huracan STO

Nie znamy niestety przyczyny, ale auto wymaga dłuższej wizyty w serwisie. Podobno nie jest to pierwsza tego typu przygoda dla szarego Huracana. Właściciel wypożyczalni jest już chyba do tego przyzwyczajony.

Lamborghini Huracan STO oferuje kierowcy moc 640 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 565 niutonometrów. Sprint do 100 km/h w tej wyścigówce z homologacją drogową zajmuje tylko 3 sekundy.

Chorwat wypożyczył w Polsce BMW M3 G80 i chciał dać dyla za granicę. Zabrakło mu paliwa

Jego wynajem w tej wypożyczalni to koszt 6000 złotych za 4 godziny jazdy, lub 10 000 złotych za całą dobę. Trzeba też oczywiście spełnić szereg wymogów dotyczących chociażby wieku.