Wydech McLarena był dla niej za głośny. Postanowiła wykrzyczeć mu to do ucha (wideo)

Kiedy właściciel samochodu sportowego wjeżdża do tunelu, często nie może oprzeć się pokusie. Czasami po prostu musi zaprezentować brzmienie jednostki napędowej.

Odpowiedni układ wydechowy potrafi wyciągnąć z silnika naprawdę głośny dźwięk. Szczególnie w tunelu, gdzie doznania akustyczne są potęgowane przez echo.

Facet z 950-konnego Audi RS7 “popisuje się w tunelu”. Najmocniej depnął przy Tesli (wideo)

Niestety, nie wszystkim uczestnikom ruchu może się to podobać. Zwłaszcza wtedy, gdy takiego „pokazu” dokonujemy stojąc w tunelu w korku. Przekonał się o tym właściciel McLarena widocznego na załączonym nagraniu wideo.

Był on na tyle głośny, że jedna z kobiet stojących autem za nim postanowiła do niego podejść i wyrazić swoje niezadowolenie. Zrobiła to w bardzo widowiskowym stylu.

McLaren 600LT skrywa w komorze silnika 3.8 litrową jednostkę V8 biturbo. Generuje ona moc 600 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 620 niutonometrów.

Zobaczył tunel i nie mógł się powstrzymać. W takim aucie też byś depnął gaz do dechy (wideo)

Mimo napędu wyłącznie na tylną oś, pierwszą setkę zobaczysz na liczniku już po 2,9 sekundy. Rozpędzanie zakończy się dopiero w momencie osiągnięcia 328 km/h.