Wydanie “kafla” na indywidualną rejestrację to dużo? On za tą “blachę” zapłacił 41 mln zł (wideo)

Dla niektórych osób nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. Są też jednak tacy kierowcy, którzy podczas rejestracji samochodu uprzejmie proszą pracowników Wydziału Komunikacji o „ładne numery”.

Można oczywiście również zamówić indywidualna tablicę rejestracyjną z wymyślonym przez siebie napisem. Będzie Cię to kosztowało dodatkowo 1000 złotych.

Fałszywe blachy dały mu poczucie bezkarności? Starym okularem leciał jak szalony (wideo)

Uważasz, że to dużo? To co powiesz na tablicę, która sprzedała się ostatnio w Dubaju na aukcji charytatywnej? Ktoś wylicytował numer „AA 8” za 9,5 miliona dolarów, czyli 41 milionów złotych.

Taka kwota uplasowała tę rejestrację na trzecim miejscu w rankingu najdroższych rejestracji na świecie. Na szczycie listy znajduje się kalifornijska „blacha” składająca się z dwóch liter M, która jest obecnie wystawiona na sprzedaż za 24,5 miliony dolarów, czyli ponad 105 milionów złotych.

Na drugim miejscu widnieje rejestracja „F1” z Londynu. W 2018 roku szczęśliwy nabywca zapłacił za nią 20 milionów dolarów, czyli ponad 86 milionów złotych.

Cwaniak z Mercedesa zrobił dwa ruchy i stał się nieuchwytny. Teraz może łamać prawo (wideo)

Pieniądze zebrane podczas aukcji zostaną przeznaczone na akcję One Billion Meals. Chodzi w niej o zapewnienie posiłków potrzebującym osobom w 50 krajach na świecie.