Toyota GR Supra tylko na tor? Ten gość pojechał w teren. 3.0 R6 ryczy w lesie (wideo)

Wszystko wskazuje na to, że nadciąga moda na uterenowione samochody sportowe. I nie mówimy tutaj o SUV-ach z bardzo mocnymi silnikami, a o czymś zupełnie innym.

Jak już być może wiesz, zarówno Porsche jak i Lamborghini szykują dla nas coś nowego. Wkrótce powinniśmy zobaczyć oficjalnie zdjęcia modelu 911 Safari/Dakar oraz Huracana Sterrato.

Tym Lamborghini wjedziesz wszędzie. Kierowcy testowi nie oszczędzają go na śniegu (wideo)

To nic innego jak sportowe coupe „na sterydach”. Ze zwiększonym prześwitem, terenowymi kołami i kilkoma akcesoriami, takimi jak dodatkowe oświetlenie czy relingi dachowe.

Jak widać na załączonym nagraniu wideo, jeden gość nie mógł się już doczekać. Samodzielnie stworzył coś takiego na bazie Toyoty GR Supra. Teraz śmiga swoim tylnonapędowym coupe po lesie.

Toyota Supra off road
Toyota Supra off road

Pod maską pracuje 3.0 litrowa jednostka R6, produkcji BMW. W egzemplarzach oferowanych poza Europą generuje ona moc 388 koni mechanicznych oraz 500 niutonometrów.

Tak ma wyglądać nowy wariant Porsche 911 992. W 2023 roku zaszalejesz nim nawet w terenie

Jesteśmy ciekawi jakim czasem przyspieszenia do 100 km/h może się pochwalić na luźnej nawierzchni. Na przyczepnym asfalcie standardowa GR Supra 3.0 rozpędza się do setki w 4,1 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Larry (@lars0ncars)