To ostatnie chwile na zakup Alfy Romeo Giulia z silnikiem spalinowym. Idzie elektryczny następca

Włosi mają bardzo poważne plany rozwojowe. Do oferty marki Alfa Romeo dołączy wkrótce jeszcze więcej modeli. Obecnie wszyscy czekamy na rynkowy debiut mniejszego SUV-a Tonale.

Najprawdopodobniej w 2024 roku w salonach pojawi się niewielki crossover Brennero. Dwa lata później będziemy mogli kupić zupełnie nowego, flagowego SUV-a większego od Stelvio.

Alfa Romeo szykuje dla nas kolejne nowości. Dwa modele przejdą facelifting jeszcze w tym roku

Już wkrótce powinniśmy być świadkami premiery odświeżonych wersji Giulii oraz Stelvio. Szpiegowskie zdjęcia obiegły niedawno motoryzacyjne media.

Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia

Teraz dowiedzieliśmy się oficjalnie, że następna generacja Giulii będzie już dostępna tylko i wyłącznie z napędem elektrycznym. Niestety musimy być przygotowani na coraz więcej tego typu informacji.

Jest to zatem jedna z ostatnich okazji aby nabyć samochód tej marki z głośną i dającą mnóstwo frajdy jednostką spalinową. Mamy na to jeszcze tylko maksymalnie kilka lat.

Już sześciu Polaków zamówiło Alfę Romeo Giulia GTAm. Zostały jeszcze tylko 4 sztuki (wideo)

Co prawda na limitowany wariant Giulii GTAm nie ma już szans, ale „zwykła” Giulia Quadrifoglio z 510-konnym 2.9 V6 nadal pozostaje w ofercie. W polskich salonach jej ceny zaczynają się od 457 000 złotych.