To BMW M340i xDrive G20 brzmi lepiej niż M3. Zapewnia to układ wydechowy Armytrix (wideo)

Topowe warianty napędowe BMW Serii 3, szczególnie w wersji z napędem na wszystkie koła xDrive, to piekielnie szybkie auta. Zapewniają mnóstwo frajdy z jazdy i oferują rewelacyjne osiągi.

Nie trzeba jednak płacić od razu aż takiej góry pieniędzy. Również modele M Performance pozwalają na poczucie jakości prowadzenia BMW, a w niektórych przypadkach dają nawet nieco więcej.

Nawet bazowe BMW X6 może dobrze brzmieć. Armytrix wziął na warsztat xDrive40i (wideo)

Mowa chociażby o komforcie podróżowania czy doznaniach dźwiękowych. Naszym zdaniem BMW M340i brzmi nieco przyjemniej niż M3, które charakteryzuje się już bardziej „wyścigowym” brzmieniem.

Teraz kolejna firma dołączyła do oferty zestaw wydechowy dla „Trójki” M Performance. Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz jak brzmi układ stworzony przez Armytrix.

BMW M340i xDrive w seryjnym wydaniu napędzane jest 3.0 litrową jednostką R6. Generuje ona moc 374 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 500 niutonometrów.

Armytrix zmieniło brzmienie silnika BMW M3 G80 i M4 G82. Będą teraz głośniejsze (wideo)

Sprint do 100 km/h zajmuje w tym przypadku sedana 4,4 sekundy. To tylko 0,5 sekundy gorzej niż M3 Competition. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h.