To Audi RS7-R od ABT ma 740 KM. Właściciel zażyczył je sobie w piaskowym kolorze (wideo)

Nie zawsze zdarza się tak, że do danego samochodu pasuje każdy kolor nadwozia. Są na szczęście też takie auta, które wyglądają świetnie praktycznie w każdej konfiguracji.

Jednym z nich bez wątpienia jest Audi RS7 C8. Prezentuje się ono świetnie zarówno w stonowanych czarnych barwach jak i krzykliwych jaskrawych odcieniach.

Audi RS6+ Limited Edition. ABT Sportsline pozwoli na zakup tego pakietu tylko 25 osobom

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz egzemplarz pomalowany lakierem Sand Beige Metallic. Mało który klient zdecydowałby się na taki kolor.

Dodatkowo jest to 1 ze 125 egzemplarzy przygotowanych przez ABT. Wariant RS7-R skrywa pod maską wiele modyfikacji, które poskutkowały podniesieniem mocy z 600 do 740 koni mechanicznych i momentu obrotowego z 800 do 920 niutonometrów.

Teraz 4.0 litrowa jednostka V8 i napęd Quattro potrafią rozpędzić to stylowe 4-drzwiowe coupe do 100 km/h w 3,1 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 320 km/h.

ABT zadbał również o pakiet stylistyczny wykonany z włókna węglowego. Całości dopełniają 22-calowe felgi HR High Performance i 102-milimetrowe końcówki układu wydechowego ze stali nierdzewnej.