Tak może wyglądać nowe Audi A8 D6. Jak widać, da się narysować ładną i nowoczesną limuzynę

Audi A8 generacji D5 jest z nami na rynku od 2017 roku. Na nowy model musimy jeszcze trochę poczekać, ale nie przeszkadza to grafikom komputerowym w przewidywaniu przyszłości.

Projektanta, ukrywającego się pod pseudonimem sugardesign_1, do działania zainspirowały ostatnie wydarzenia w świecie motoryzacji. Postanowił swoją wizję „przelać” do komputera.

BMW i7 (2022) oficjalnie. Elektryczna, 544-konna limuzyna z salą kinową na pokładzie (wideo)

Sugerował się modnymi ostatnio dzielonymi reflektorami, które zaobserwowaliśmy na nowym BMW Serii 7. Wpływ na finalny wygląd w dużej mierze miał również design koncepcyjnego Audi Urbansphere Concept.

Zarówno przednie światła jak i składający się z wielu diod LED przedni pas prezentują się bardzo dobrze. Jest świeżo, elegancko i z klasą. Nie ma mowy o jakimkolwiek „przekombinowaniu”.

Jak się okazuje, można narysować bardzo efektowną i nowocześnie wyglądającą limuzynę. Wydaje nam się, że taki projekt nowego Audi A8 skradłby serca wielu klientów.

Ceny nowego Audi A8 startują od 442 100 zł. Za hybrydę Plug-In zapłacisz ponad pół miliona zł

Kolejna generacja flagowej limuzyny tego niemieckiego producenta pojawi się na rynku za kilka lat. Dopiero co byliśmy świadkami faceliftingu edycji D5.