Tak może wyglądać nowe Audi A8 D6. Jak widać, da się narysować ładną i nowoczesną limuzynę

Audi A8 generacji D5 jest z nami na rynku od 2017 roku. Na nowy model musimy jeszcze trochę poczekać, ale nie przeszkadza to grafikom komputerowym w przewidywaniu przyszłości.

Projektanta, ukrywającego się pod pseudonimem sugardesign_1, do działania zainspirowały ostatnie wydarzenia w świecie motoryzacji. Postanowił swoją wizję „przelać” do komputera.

Sugerował się modnymi ostatnio dzielonymi reflektorami, które zaobserwowaliśmy na nowym BMW Serii 7. Wpływ na finalny wygląd w dużej mierze miał również design koncepcyjnego Audi Urbansphere Concept.

Zarówno przednie światła jak i składający się z wielu diod LED przedni pas prezentują się bardzo dobrze. Jest świeżo, elegancko i z klasą. Nie ma mowy o jakimkolwiek „przekombinowaniu”.

Jak się okazuje, można narysować bardzo efektowną i nowocześnie wyglądającą limuzynę. Wydaje nam się, że taki projekt nowego Audi A8 skradłby serca wielu klientów.

Kolejna generacja flagowej limuzyny tego niemieckiego producenta pojawi się na rynku za kilka lat. Dopiero co byliśmy świadkami faceliftingu edycji D5.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sugarchow (@sugardesign_1)