Spóźnialski w starym BMW wyprzedza gdzie mu się podoba. “Cała droga należy do niego” (wideo)

Bezczelność i zbyt duża pewność siebie podczas niektórych manewrów potrafi być naprawdę niebezpieczna. Szczególnie chociażby wykonując wyprzedzanie.

W naszym życiu niestety niejednokrotnie trafimy na kierowców, którzy mają przepisy za nic. „Jakieś tam linie” namalowane na drodze, czy znaki przy niej stojące nie są dla nich istotne.

Wyprzedza na ciągłej i jedzie 200 km/h na drodze krajowej. “Jest bezpieczny, ma maseczkę” (wideo)

Właśnie do takiej grupy ludzi należy właściciel BMW Serii 3 generacji E46, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Chyba bardzo mocno się gdzieś spieszył.

Rozpoczął manewr wyprzedzania w momencie pojawienia się na drodze linii ciągłej, oraz znaku oznajmującego zakaz takiej czynności. Jakby tego było mało, miał „w nosie” innych uczestników ruchu.

Nie zrobił na nim wrażenia Daewoo Matiz, który jechał z naprzeciwka. Nawet nie miał zamiaru zjeżdżać mu z drogi, powodując zagrożenie dla wszystkich dookoła.

Asior ze starego Audi A4 wyprzedza na złamanie karku. Uciekł, ale kara go nie ominie (wideo)

Po chwili powtórzył swój manewr, niestety również niezgodnie z przepisami. Za drugim razem wykorzystał pas do skrętu w lewo, oczywiście jadąc nim pod prąd. Panu z BMW przydałoby się chyba ponowne odbycie kursu na prawo jazdy.