Ruszyła produkcja nowej Skody Karoq (2022). To najlepiej sprzedający się czeski SUV (wideo)

Pod koniec listopada 2021 roku Skoda zaprezentowała nam odświeżonego SUV-a Karoq. Niestety do tej pory nie poznaliśmy polskiego cennika, ale wiemy, że ruszyła już produkcja.

W sieci pojawiło się nagranie z linii montażowej, na którym widać jak składane są nowe czeskie SUV-y. Karoq zdecydowanie odmłodniał i wygląda dużo ciekawiej od poprzednika.

2022 Skoda Karoq
2022 Skoda Karoq tył pomarańczowy

Skoda Karoq (2022) po liftingu oficjalnie. Ma fotele z pamięcią ustawień i Matrix LED (wideo)

Szczególnie egzemplarze pomalowane pomarańczowym lakierem robią wrażenie. Z pewnością będzie to częsty wybór podczas konfiguracji nowych aut przez klientów.

Na liście wyposażenia znajdziesz takie elementy jak: reflektory Matrix LED, elektrycznie regulowane fotele z pamięcią ustawień, wirtualny kokpit, czy 9-calowy ekran multimedialny z obsługą Android Auto oraz Apple CarPlay.

Pod maską Karoqa można sobie zażyczyć jednostki o mocy od 110 do 190 koni mechanicznych. Topowy wariant 2.0 TSI występuje standardowo z napędem na wszystkie koła i 7-stopniową skrzynią DSG.

2022 Skoda Karoq
2022 Skoda Karoq, przód tył

Skoda Fabia Monte Carlo (2022) oficjalnie. 150 KM z silnika 1.5 TSI i 8 sekund do setki (wideo)

Najprawdopodobniej już wkrótce poznamy pełny cennik nowej Skody Karoq, o czym z pewnością Cię poinformujemy. Samochód ten może być hitem sprzedaży w naszym kraju.