Rolls-Royce Cullinan idealny na terenowe przygody. Pakiet za 700 000 złotych

Umówmy się, istnieje bardzo mała szansa na to, że jakikolwiek Rolls-Royce Cullinan zjedzie kiedyś z utwardzonej drogi i będzie się taplał w błocie. Żaden z właścicieli takiego samochodu raczej nie będzie miał takich zachcianek. Jeśli jednak jesteś jednym z wyjątków, posiadasz najbardziej luksusowego SUV-a na świecie i chciałbyś przeżyć nim kilka przygód, mamy coś dla Ciebie. To propozycja od firmy Delta4x4.

Już kiedyś mogłeś podziwiać ich modyfikację nowego Volkswagena Multivana. Tym razem przyszła pora na coś dużo bardziej ekskluzywnego, czyli Rolls-Royce’a.

Rolls Royce Cullinan Delta4x4
Rolls Royce Cullinan Delta4x4

To dopiero grafika komputerowa, ale ukazuje ona możliwości modyfikacji brytyjskiego SUV-a. Uwagę przyciągają wielkie terenowe koła, czarne nakładki poszerzające błotniki oraz bagażnik dachowy z namiotem.

W przedniej części nadwozia pojawiło się orurowanie z dodatkowym oświetleniem, a na masce możesz zobaczyć wstawki z ciemnej blachy. Trzeba przyznać, że robi to ogromne wrażenie. Ciekawe, czy uda im się sprzedać chociaż jeden pakiet.

Pod maską Cullinana pracuje 6.75 litrowy silnik V12, który generuje moc 571 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 850 niutonometrów. To zdecydowanie wystarczające parametry do jazdy po luźnej nawierzchni.

Rolls Royce Cullinan Delta4x4
Rolls Royce Cullinan Delta4x4

Aby jeszcze lepiej przystosować samochód do trudnych warunków, zamontowano tu nowy układ wydechowy oraz snorkel, który pomoże przeprawić się przez głębokie wody. Cena kompletnego pakietu to 700 000 złotych.