Ptaki zniszczyły lakier Skody Superb. Ten gość już nigdy nie zaparkuje pod drzewem (wideo)

Istnieje wielu posiadaczy samochodów, dla których stan lakieru nie jest najważniejszą rzeczą na świecie. Są też tacy, którzy ciągle o niego dbają i praktycznie codziennie opłukują go z bieżących zabrudzeń.

Dla tej drugiej grupy jedną ze straszniejszych rzeczy są ptasie odchody na karoserii. Te pozornie niewinne „kleksy” potrafią wyrządzić nieodwracalnych szkód w powłoce lakierniczej.

Miał gdzieś uszkodzenia felg i lakieru. Nie mogli go powstrzymać gdy wjechał RS6 na pole (wideo)

Pozostawienie ich na zbyt długi okres może spowodować wżarcie się w warstwę bezbarwnego lakieru. W skrajnych przypadkach nie da się usunąć takich śladów bez ponownego malowania elementu.

Strach więc pomyśleć jak wygląda karoseria Skody Superb, którą zobaczysz za chwilę na załączonym nagraniu wideo. Ktoś chyba o niej zapomniał i na dłużej niefortunnie zaparkował pod „popularnym” wśród ptactwa drzewem.

Założył mobilne studio detailingowe. Teraz myje samochody na ulicy w centrum miasta (wideo)

Czarna czeska limuzyna dosłownie zmieniła kolor nadwozia. Jesteśmy bardzo ciekawi w jakim stanie jest powłoka lakiernicza po takim „bombardowaniu” i jaką wycenę przedstawiłoby lokalne studio detailingowe za doprowadzenie auta do porządku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez EKLİ ARABALAR TR (@ekliarabalartr)