Przejechał przez rondo “na pełnej”! Facet w Audi RS3 poczuł się jak pan i władca (wideo)

Każdy rodzaj skrzyżowania wymaga od kierowcy zachowania szczególnej ostrożności. Nawet jeśli ruch sterowany jest tam przez sygnalizację świetlną, należy stosować zasadę ograniczonego zaufania.

Trafiają się jednak też osoby „ponadprzeciętne”, które uważają, że zawsze panują nad sytuacją i ich żadne przepisy nie dotyczą. Właściciel Audi widocznego na załączonym nagraniu wideo jest „dobrym” przykładem.

Chciał bokiem wjechać na rondo, ale mu nie “pykło”. Skosił krzaki swoją G-Klasą AMG (wideo)

Wsiadając za kierownicę modelu RS3, pod którego maską pracuje 2.5 litrowy silnik TFSI o mocy 400 koni mechanicznych, po prostu mu odbija. Udowodnił to popisując się przed kamerą.

Pokazał, że nie należy do osób strachliwych i bez problemu przejedzie przez rondo nie odpuszczając prawej stopy z pedału gazu. Zdecydowanie przekroczył też dozwoloną w tym miejscu prędkość. Jak to mówią, „tylko głupi się nie boi”.

Pijany wleciał Audi A6 na rondo w Człuchowie. Z dwóch felg może teraz skleić jedną (wideo)

Szkoda, że tak nieodpowiedzialne osoby mają dostęp do tak szybkich aut. W ich rękach samochód rozpędzający się do 100 km/h w 4,1 sekundy i potrafiący osiągnąć 280 km/h może być zabójczym narzędziem.