Pierwsze zdjęcia Mercedesa EQS SUV już w sieci. Stylistycznie obyło się bez niespodzianek

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że w sieci pojawiają się zdjęcia samochodów jeszcze przed ich premierą. Takie „przecieki” czasami są nawet kontrolowane przez samych producentów w celu podkręcenia atmosfery.

Oczywiście nikt się do tego nie przyznaje i wszystko wygląda zawsze bardzo tajemniczo. Tym razem, na ponad tydzień przed oficjalnym debiutem, w internecie znalazło się kilka zdjęć nowego elektrycznego Mercedesa.

Elektryczny Mercedes EQS SUV zadebiutuje 19 kwietnia. Będzie oferował do 600 km zasięgu

EQS SUV to już czwarty SUV z takim rodzajem napędu. Wcześniej w ofercie pojawiły się modele: EQA, EQB i EQC. Wkrótce powinniśmy być też świadkami premiery luksusowego wydania oznaczonego logo Maybacha.

Stylistycznie nie mamy tu żadnych niespodzianek. Jest to w skrócie nieco większa bryła EQC z elementami zapożyczonymi z EQS, ot cała filozofia.

Wewnątrz pojawiła się deska rozdzielcza z potrójnym wyświetlaczem MBUX Hyperscreen. Pasażerowie tylnej kanapy będą mogli natomiast skorzystać z kolejnych dwóch ekranów umieszczonych na oparciach przednich foteli.

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ już w Polsce. Ceny 658 KM elektryka startują od 728 600 zł

Jeśli chodzi o warianty napędowe to najprawdopodobniej będą one identyczne jak w przypadku EQS. O tym jednak przekonamy się dopiero 19 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowano oficjalną premierę EQS SUV.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CocheSpias (@cochespias)