On nie ma czasu na stanie w korku. Cwaniak z BMW M5 F90 ciśnie poboczem ile wlezie (wideo)

Praktycznie w każdym mieście w godzinach szczytu trafiamy na korki. W większych aglomeracjach tworzą się one również na drogach ekspresowych. Niestety, takie natężenie ruchu to norma, do której się już wielu przyzwyczaiło.

Są też jednak osoby na siłę szukające problemów, które za wszelką cenę chcą przechytrzyć innych. Często korzystają wtedy z pasów wyłączonych z ruchu, lub udają że są autobusem i jadą buspasem.

“Boss” w obcisłej bluzce znalazł sposób na omijanie korków. “Klaun w AMG” (wideo)

„Bohater” załączonego nagrania wideo należy właśnie do tej grupy ludzi. Dla niego omijanie korków to już chyba chleb powszedni. Korzysta przy tym z 625 koni mechanicznych produkowanych przez 4.4 litrowy silnik V8.

Właśnie taka jednostka napędowa drzemie pod maską jego BMW M5 Competition F90. Szalona jazda poboczem z bardzo wysokimi prędkościami mrozi krew w żyłach.

Producent deklaruje, że taki sportowy sedan potrafi rozpędzić się do 100 km/h w 3,3 sekundy. To zasługa napędu xDrive, który daje sporo pewności podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Prędkość maksymalna to 305 km/h.

Mamy nadzieję, że w końcu trafi on na swojej drodze na funkcjonariuszy policji, którzy skutecznie pouczą go o zagrożeniach wynikających z takiej jazdy. Kiedyś może się ona skończyć tragicznie.

Miglanc z Mercedesa-AMG myślał, że ominie korki torami tramwajowymi. Miał pecha (wideo)

On najwidoczniej lubi adrenalinę, ale jest mnóstwo innych, bardziej bezpiecznych sposobów na jej podniesienie. Tego typu jazda nie powinna w ogóle mieć miejsca, a chwalenie się tym w sieci jest jeszcze większą głupotą.