On chyba nie lubi kamperów. Przedziurawił jednego na wylot za pomocą limuzyny (wideo)

Posiadanie zbyt dużej ilości wolnego czasu, nadmiaru budżetu i sporej pomysłowości może poskutkować nagraniami wideo. Znajdziesz tego sporo przeglądając kategorię „motoryzacja”.

Autorzy załączonego filmu inspirowali się chyba starszymi odcinkami Top Gear czy nieco świeższymi The Grand Tour. Tam uwielbiano organizować bardzo nietypowe akcje.

Przeskoczył konno nad Lamborghini Huracanem. Dla zwierzaka do “bułka z masłem” (wideo)

Kto o zdrowych zmysłach wpadłby na pomysł przeskoczenia limuzyną przez kampera? No właśnie. Właśnie taki wyczyn zobaczysz na krótkim, aczkolwiek bardzo emocjonującym nagraniu wideo.

Limuzynę wcześniej odpowiednio przygotowano. Zamontowano między innymi osłonę zamiast przedniej szyby. Kierowca oczywiście również założył na siebie niezbędny ubiór, taki jak kask czy kombinezon.

Wystarczyło już wtedy tylko ustawić na górce starego kampera przeznaczonego na straty i wystartować z odpowiedniej odległości limuzyną. Kierowca miał tylko jedną szansę na powodzenie próby.

Przeskoczył nad swoim Lamborghini… drugim Lambo. „Urus należy do mojej żony” (wideo)

Na szczęście udało się za pierwszym razem. Mamy nadzieję, że kierowcy nic się nie stało, a nagranie wideo przyniesie zamierzony efekt, czyli spore zyski z wyświetleń w sieci.