Narysował BMW X7 CS z 635-konnym V8 pod maską. Producent nawet o tym nie pomyślał

Niedawno BMW zaprezentowało nam odświeżony model X7. Wielki SUV z zupełnie nowym frontem wywołał mieszane uczucia. Naszym zdaniem wygląda to jednak całkiem nieźle. Nowy design pasuje do tego samochodu.

Jak już wiemy, nie mamy co liczyć na sportowy model X7 M. Najmocniejszym i najszybszym wariantem dostępnym w ofercie będzie BMW X7 M60i xDrive.

BMW X7 (2023) oficjalnie. Ma front z nowej “Siódemki” i 4.4 l V8 o mocy 530 KM (wideo)

Pod jego maską pracuje 4.4 litrowy silnik V8 twin turbo. Na wszystkie cztery koła trafia tam aż 530 koni mechanicznych oraz 750 niutonometrów. Pierwsza setkę zrobimy w nim w 4,7 sekundy.

Na szczęście mamy wielu utalentowanych grafików komputerowych, którzy spełniają nasze marzenia chociaż wirtualnie. Projektant ukrywający się pod pseudonimem superrenderscars zaprezentował nam jak mogłaby wyglądać wersja X7 M CS.

Nadwozie przyozdobiono nowym zderzakiem, żółtymi światłami do jazdy dziennej, charakterystycznym zielonym lakierem i złotymi felgami. Wygląda to całkiem nieźle.

Audi RS6 nie ma konkurencji? Alpina B5 Touring ma 621 KM i nie boi się kombi z Ingolstadt (wideo)

Moc silnika ukrytego pod maską wzrosłaby w tym przypadku do 635 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o przyspieszenie do 100 km/h z pewnością zbliżylibyśmy się do czasu nieco ponad 4 sekund.