Myśleli, że gość z Citroena to niezły kombinator. Nie sądzili, że przebije go kierowca Seata (wideo)

W niektórych miejscach na drogach wielopasmowych możemy trafić na sytuacje, w której dany pas się kończy i służy wyłącznie do skrętu w danym kierunku. Jeśli tworzą się tam korki to możesz być pewny, że za chwilę ktoś będzie udawał „zagubionego”.

Prawie zawsze znajdzie się kierowca, któremu nie chce się stać w długiej kolejce. Będzie on próbował wyprzedzić kilka stojących samochodów i wjechać przed jednego z nich w momencie gdy reszta ruszy.

Mistrzunio z Seata nie zwraca uwagi na światła. Nie chciało mu się zatrzymywać (wideo)

Właśnie taką sytuację zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Właściciel złotego Citroena Xsara Coupe właśnie się „zagapił” i nie zauważył, że pas którym się porusza za chwilę się skończy.

Postanowił, że po cichu poczeka obok stojących aut na zielone światło. To jednak nie koniec „akcji”. Po chwili w kadrze pojawił się jeszcze jeden gagatek, kierowca Seata Leona.

“Boss” w obcisłej bluzce znalazł sposób na omijanie korków. “Klaun w AMG” (wideo)

Ten wykiwał wszystkich na raz, wykorzystał moment nieuwagi i wystartował na zielonym z piskiem opon. Z pewnością jest zadowolony ze swojego zachowania, bo ten sposób nie stracił czasu stojąc w korku.