Miał być szpan życia koleżków z BMW. Jednego z nich moc M4 potraktowała dość boleśnie (wideo)

Samochody z otwieranym dachem to zdecydowanie jedne z najbardziej szpanerskich aut na rynku. Kto nie marzy o wskoczeniu za kierownicę bez otwierania drzwi, tak jak robią to największe gwiazdy kina.

Nie ma nic przyjemniejszego niż jazda tego typu autem po okolicy ze znajomymi. Głośna muzyka pomaga w przyciągnięciu jeszcze większej liczby spojrzeń w Twoim kierunku.

BMW M4 Competition Cabrio
BMW M4 Competition Cabrio

Wsiadł do nowego Mustanga Cabrio 5.0 V8 i z wrażenia zapomniał gdzie jest hamulec (wideo)

Wielu producentów oferuje kabriolety również w sportowych wersjach. Dobrym przykładem jest BMW M4 Competition F83. Jeden z egzemplarzy zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Pod maską pracuje 3.0 litrowy silnik R6, który generuje 450 koni mechanicznych. Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje w takim BMW tylko 4,5 sekundy.

Dwóch pasażerów tylnej kanapy chyba narzekało na brak miejsca na nogi. Postanowili więc szpanersko usiąść na pokrywie dachu, żeby jeszcze lepiej było ich widać.

BMW M4 Competition Cabrio
BMW M4 Competition Cabrio

Niestety kierowca najwidoczniej o tym zapomniał i mocno wcisnął gaz. W efekcie przyspieszenia jeden z pasażerów po prostu wypadł z samochodu na asfalt.

AC Schnitzer poprawił BMW M4 Competition xDrive Cabrio. Teraz może mieć nawet 610 KM

Na szczęście skończyło się tylko na strachu i nie doznał żadnych urazów. Teraz już pewnie usiądzie normalnie i zapnie pasy bezpieczeństwa.