Mercem-AMG E 63 przeciął tunel z prędkością 300 km/h. “Aż zapiszczał z podjarki” (wideo)

Na widok zbliżającego się tunelu niektórym osobom zapala się w głowie lampka. Oni już wiedzą, że za chwilę ich sportowy samochód zostanie poddany próbie akustycznej.

Echo potęguje brzmienie silnika i wydobywający się z końcówek układu wydechowego hałas. Wjeżdżając między ściany często wciskany jest przez takie osoby gaz, aby mogły one napawać się rasowym dźwiękiem.

Facet z 950-konnego Audi RS7 “popisuje się w tunelu”. Najmocniej depnął przy Tesli (wideo)

Czasami nie zwracają oni wtedy uwagi na obowiązujące w danym miejscu ograniczenie prędkości. Rzadko jednak poziom bezmyślności jest aż tak wysoki jak w przypadku pokazanym na załączonym nagraniu wideo.

Właściciel Mercedesa-AMG E 63 S 4MATIC+ już wcześniej przygotował się na tunel, odpowiednio rozpędzając swoje auto. 612-konny silnik V8 o pojemności 4.0 litrów nie ma z tym żadnego problemu. Sprint do 100 km/h w tym aucie zajmuje tylko 3,4 sekundy.

Zobaczył tunel i nie mógł się powstrzymać. W takim aucie też byś depnął gaz do dechy (wideo)

Tuż przed wjechaniem między ściany na liczniku pokazała się liczba „290”. Mimo tak wysokiej prędkości postanowił, że sam uwieczni to telefonem. Oznaczało to oczywiście trzymanie kierownicy jedną ręką. Szkoda słów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @fou2gov