Kradzioną karetką z przebitą oponą uciekał przez 130 km. “Takie rzeczy są OK tylko w GTA” (wideo)

Odpowiednie zabezpieczenie naszego samochodu przed kradzieżą to bardzo istotna rzecz. Złodzieje posiadają coraz więcej nowoczesnych technologii, które pozwalają im na sprawne przywłaszczenie cudzego auta.

Celem przestępców stają się różnego rodzaju pojazdy. Tym razem możesz zobaczyć coś naprawdę obrzydliwego. Mężczyzna połasił się na stojącą pod remizą strażacką karetkę pogotowia.

Agresor z karetki ostro zajeżdża drogę. Pan jest bardzo wrażliwy na wyprzedzanie (wideo)

Najprawdopodobniej w otwartym ambulansie kierowca zostawił kluczyki, co znacznie ułatwiło kradzież. Złodziej po prostu do niej wsiadł i po chwili odjechał.

Schwytanie go nie było wcale takie proste. Podczas policyjnego pościgu uciekinier przejechał karetką aż 130 kilometrów. Co ciekawe, przez długi czas podróżował z przebitą oponą.

Po tak długiej przejażdżce chyba mu się to znudziło. Zatrzymał się na poboczu jednej z dróg, wyszedł z auta i podniósł ręce do góry. Były to jednak tylko pozory, gdyż po chwili postanowił kontynuować ucieczkę pieszo.

Dla zabawy blokował karetkę pogotowia. Jego wybryki poskutkowały aresztowaniem (wideo)

Na szczęście nie trwało to długo i momentalnie znalazł się w rękach policji. 46-latek został oskarżony o kradzież, stawianie oporu i ucieczkę przed funkcjonariuszami.