Każdy myślał, że kupuje wyjątkowy pakiet. Na parkingu stanęły cztery takie same Urusy (wideo)

Lamborghini Urus to najpopularniejszy model dostępny obecnie w ofercie tego włoskiego producenta. W 2021 roku sprzedawano średnio 13 egzemplarzy dziennie.

W wielkich miastach, takich jak Los Angeles, jeździ ich zatem całkiem sporo. Jest więc pole do popisu dla tunerów, którzy pomogą niektórym właścicielom się bardziej wyróżnić.

Lamborghini nie zwalnia tempa. Od początku roku sprzedają średnio 26 samochodów dziennie

Na szczęście pakietów stylistycznych dla Lamborghini Urusa nie brakuje. Każdy z posiadaczy, który decyduje się na jego montaż, ma nadzieję że teraz ich auto będzie bardziej wyjątkowe.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz aż cztery egzemplarze „uzbrojone” w karbonowy zestaw poszerzający firmy 1016 Industries. Auta różnią się natomiast kolorem karoserii, detalami i wzorem felg.

Lamborghini Urus
Lamborghini Urus

Widok czterech sztuk w jednym miejscu robi ogromne wrażenie. Autor nagrania dodaje, że w warsztacie mają jeszcze piąty egzemplarz, ale niestety nie udało się go wyciągnąć na sesję zdjęciową.

Lamborghini Urus to bardzo szybki SUV, który pod maską skrywa 4.0 litrowy silnik V8. Generuje on 650 koni mechanicznych i 850 niutonometrów momentu obrotowego.

Rolls-Royce Cullinan z karbonowym pakietem od 1016 Industries. Stworzyli go na drukarce 3D

Sprint do 100 km/h w tym włoskim aucie zajmuje tylko 3,6 sekundy. Wjeżdżając na niemiecką autostradę bez ograniczenia prędkości będziesz mógł osiągnąć aż 305 km/h.