“Gdy masz Lamborghini, ale bardzo się spieszysz”. Audi RS6 ciągnie włoskie auto na lawecie (wideo)

Samochody przeznaczone głównie do szybkiej jazdy po torach wyścigowych zazwyczaj nie oferują zbyt dużego komfortu. Mają to być surowe auta potrafiące jak najszybciej pokonać serię zakrętów.

Mówimy tutaj o autach typu Porsche 911 GT3 RS, Lamborghini Huracan Performante czy Mercedes-AMG GT R. Piekielnie mocne maszyny stworzone do bicia rekordów okrążeń.

Miał dość wygrywania 720S, więc wsiadł do Audi, którym przyciągnął lawetę z McLarenem (wideo)

Czasami jednak nie chcesz nabijać w nich kilometrów, uwielbiasz podróżować w komforcie lub po prostu chcesz zabrać ze sobą więcej niż jedną osobę. Wtedy trzeba skorzystać z lawety.

Niektórzy mają na tyle szczęścia, że również auto „pociągowe” nie należy do słabych. W przypadku pokazanym na załączonym nagraniu wideo zobaczysz bardzo przyjemny zestaw.

Audi RS6 C8 z 4.0 litrowym silnikiem o mocy 600 koni mechanicznych ciągnie lawetę, na której stoi Lamborghini Huracan Performante z 5.2 litrowym, 640-konnym V10. Można się bawić?

1000-konnym Audi RS6 wygrywał z każdym. Nagle szczęście się od niego odwróciło (wideo)

Rodzinne kombi, które pomieści kilka opon do bagażnika, rozpędza się do 100 km/h w 3,6 sekundy. Uruchamiając procedurę startu w Lamborghini zrobimy to jeszcze szybciej, bo w 2,9 sekundy. W obu autach prędkość maksymalna przekracza 300 km/h.

https://youtu.be/29WXrJgqYcE