Front BMW i7 bez tajemnic. Ktoś “przypadkiem” za wcześnie opublikował oficjalną stronę BMW

Do oficjalnej premiery nowego BMW Serii 7 oraz jego elektrycznego odpowiednika i7 pozostało jeszcze kilka dni. Zaplanowano ją na 20 kwietnia i wszyscy fani marki już nie mogą się doczekać.

Przed chwilą niemiecki producent pokazał też odświeżony model X7. Stylistyka jego przedniej części ma zapowiadać to, co zobaczymy w nowej Siódemce.

BMW X7 (2023) oficjalnie. Ma front z nowej “Siódemki” i 4.4 l V8 o mocy 530 KM (wideo)

Tak też się stało, gdyż właśnie w sieci pojawiło się prawdopodobnie pierwsze zdjęcie ukazujące wygląd przodu BMW i7. Co do prawdziwości przecieku możemy mieć pewne wątpliwości, ale ktoś postarał się, żeby wyglądało to naprawdę realnie.

Jest to wycinek oficjalnej strony producenta, która najwidoczniej została opublikowana zbyt wcześnie. Dziwi jednak fakt, że ujawniono tylko jedno zdjęcie. Trochę to zatem podpada.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ᴡɪʟᴄᴏ ʙʟᴏᴋ (@wilcoblok)

Tak czy siak, zbyt dużych różnic między tym rzekomym zdjęciem nowego BMW i7 a faktycznym jej wyglądem się nie spodziewamy. Kształt grilla odpowiada temu, który zaprezentowano w oficjalnej zapowiedzi, podobnie jak wygląd reflektorów.

Wyciekło zdjęcie wnętrza nowego BMW Serii 7 (2023). 31-calowy ekran 8K “robi robotę”

Wiemy już również jak będzie wyglądało miejsce dla najważniejszych osób podróżujących Siódemką, czyli tylna kanapa. Tam znajdziemy wysuwany z sufitu ekran o rozdzielczości 8K i przekątnej ponad 31 cali.