Ferrari 296 GTS w wersji dla przedstawicieli handlowych. Ma stalówki i plastikowe zderzaki

Ferrari nie może sobie pozwolić na sprzedawanie samochodów nieatrakcyjnych wizualnie. W niektórych przypadkach nawet nie wyraża zgody na pewne konfiguracje kolorystyczne.

Każdy model musi wyglądać rewelacyjnie już w podstawowej wersji, bez żadnych dodatkowych elementów stylistycznych. Ciężko nam sobie nawet wyobrazić bazowy wariant.

Ferrari 296 GTS (2022) oficjalnie. Poczujesz silny wiatr we włosach pędząc 330 km/h (wideo)

Z pomocą przychodzi grafik X-Tomi Design, który postanowił zwizualizować wygląd naprawdę biednej wersji Ferrari 296 GTS. Samochód ten dopiero co miał swoją premierę.

Ferrari 296 GTS
Ferrari 296 GTS

Na zdjęciu możesz zobaczyć egzemplarz ze zderzakami z czarnego, nielakierowanego plastiku. W nadkolach pojawiły się stalowe felgi, a reflektory LED zastąpiono zwykłymi światłami korzystającymi z żarówek.

Widok takiego samochodu na żywo z pewnością przyciągnąłby więcej spojrzeń niż niejedna standardowa sztuka tego modelu. Oczywiście nigdy nie będziesz miał okazji ujrzeć go na własne oczy.

Sprawdził jak przyspiesza Ferrari 296 GTB. Po 15 sekundach zobaczył na liczniku 290 km/h (wideo)

Ferrari 296 GTS to hybryda, której sercem jest 3.0 litrowy silnik V6. Kierowca ma do dyspozycji aż 830 koni mechanicznych, które pozwalają na przyspieszenie do 100 km/h w 2,9 sekundy.