Dzieciak dorwał się do Mercedesa AMG. “Musiał pokazać, kto robi największy dym” (wideo)

W dzisiejszych czasach młodzież i dzieci niezbyt często wychodzą się bawić „na podwórku” tak jak jeszcze miało to miejsce kilkanaście lat temu. Niestety większość spędza dzieciństwo w internecie.

W innych rejonach świata potrafi wyglądać to zupełnie inaczej. Młody chłopak widoczny na załączonym nagraniu wideo zamiast jeździć na rowerze „upala” Mercedesa na pustym placu.

Uruchomienie procedury startu jest dziecinnie proste. Udowodnił to 6-latek w Golfie R (wideo)

Nie mamy informacji na temat źródła posiadania takiego auta. Dzieciak siedzi za kierownicą Mercedesa E63 AMG generacji W211. Jesteśmy niemalże przekonani, że nawet jeszcze nie ma prawa jazdy.

Mimo to popisuje się przed kamerą paląc gumę tylnonapędowym sedanem. Pod jego maską pracuje 6.2 litrowy silnik V8, który generuje 514 koni mechanicznych i 630 niutonometrów momentu obrotowego.

Oprócz bezproblemowego „mielenia” opon na tylnej osi samochód ten potrafi rozpędzić się do 100 km/h w 4,5 sekundy. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h.

Ty w takim wieku na chleb mówiłeś beb, a on już śmiga za kierownicą Ferrari F430 (wideo)

Mamy nadzieję, że wsadzono chłopaka za kółko tylko na potrzeby nagrania filmu, i że nie porusza się on tym samochodem bez prawa jazdy w ruchu publicznym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez – ❤ – (@amgclublov)