Dostawca na skuterze ma gdzieś pieszych na pasach. “Bo dobra pizza, to gorąca pizza” (wideo)

Każdy z nas, kto zamawia jedzenie na dowóz, chce aby dojechało ono jak najszybciej. Dla wielu dostawców zadowolenie klienta jest bardzo ważne i starają się oni jak mogą.

Jedną z takich osób jest użytkownik skutera, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Niestety, w tym przypadku jego zachowanie nie należy do godnych podziwu.

Oszczędny elektryczny maluch dla dostawców. Opel Rocks-e Kargo przejedzie 75 kilometrów

Na nagraniu z wideorejestratora możemy zobaczyć pieszych przechodzących przez przejście z sygnalizacją świetlną. Czasami niestety długość wyświetlania zielonego światła jest zbyt krótka, aby dostać się na drugą stronę.

Tym razem było podobnie i czerwony sygnał pojawił się w momencie, w którym większość osób była jeszcze na środku drogi. Normalnym zachowaniem kierowcy jest oczywiście poczekanie, aż wszyscy ludzie opuszczą przejście.

Dostawca jedzenia jeździ po Płońsku jak mu się podoba. “Dożywotnio odebrać prawko” (wideo)

Dostawca na skuterze ma jednak inne zdanie. Widząc zielone światło na sygnalizatorze po prostu przejechał pomiędzy pieszymi, mijając dziecięcy wózek na centymetry. Na szczęście tym razem nic się nie stało, ale oglądanie tego mrozi krew w żyłach.