Dla “żartu” wypuścił na rowerzystę chmurę spalin. Internauci uprzykrzyli mu życie (wideo)

Relacje między użytkownikami samochodów a rowerzystami chyba nigdy nie będą najlepsze. Co chwilę słyszymy o nieodpowiednich zachowaniach jednych wobec drugich.

Po każdej ze stron trafiają się osoby prowokujące zupełnie niepotrzebne sytuacje. Tym razem kierowca ciężarówki popisał się swoją skrajną głupotą.

Gonił Teslę żeby zatopić ją w spalinach. “Twoja żona potrzebuje prawdziwego faceta” (wideo)

Pochwalił się nagraniem, na którym wypuszcza chmurę czarnych spalin ze swojej ciężarówki na poruszającego się jezdnią rowerzystę. Wydawało mu się chyba, że to bardzo zabawny żart.

W rzeczywistości stworzył ogromne zagrożenie dla kolarza, który zmuszony był wdychać trujące substancje. Znacznie ograniczyło mu to również widoczność.

Mimo usunięcia po pewnym czasie nagrania z sieci, internautom udało się zidentyfikować sprawcę, jak i również miejsce jego pracy. Postanowili zbojkotować warsztat, który prowadzi.

Co za “żartowniś”. Swoim dieslem usiłował udusić właściciela Chevroleta Corvette (wideo)

W sekcji opinii dotyczących tego miejsca pojawiło się bardzo dużo negatywnych komentarzy. Podobno autor nagrania już bardzo żałuje tego co zrobił, gdyż faktycznie odbiło się to na funkcjonowaniu jego biznesu.