Chciał, żeby ktoś go przewiózł jego Lamborghini. Krzyczał głośniej niż wydech w 6.5 V12 (wideo)

Odwiedzając tor Nurburgring swoim własnym sportowym samochodem, często nie posiadasz na tyle doświadczenia, żeby pojechać wystarczajaco szybko na tym obiekcie. Ponad 20-kilometrowa trasa uznawana jest za jedną z najtrudniejszych na świecie.

Na miejscu możesz jednak spotkać wielu zawodowych kierowców, którzy znają Północną Pętlę jak własną kieszeń. Być może przyjdzie Ci do głowy, żeby poprosić jednego z nich o poprowadzenie Twojego auta.

Pędził BMW M5 po Nurburgringu. Fartem ominął zagubionego amatora z VW Golfa MK4 (wideo)

Na taki pomysł wpadł właściciel Lamborghini Murcielago LP640. Do 6.5 litrowego silnika V12 zamontowana jest w tym egzemplarzu manualna skrzynia biegów.

Lamborghini Murcielago LP640
Lamborghini Murcielago LP640

Seryjnie ta wersja Murcielago oferuje moc 640 koni mechanicznych oraz 660 niutonometrów momentu obrotowego. Sprint do 100 km/h zajmuje 3,4 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 340 km/h.

Egzemplarz zaprezentowany na nagraniu posiada nieco więcej mocy oraz przelotowy układ wydechowy. Dźwięk 12 cylindrów to teraz naprawdę coś niesamowitego.

Dał mu zrobić kółko swoim 600-konnym BMW M2 na Nurburgringu. Był przerażony (wideo)

Właściciel poprosił jednego z pracowników lokalnej wypożyczalni, aby pokazał mu tor prowadząc jego Lamborghini. Nie był chyba jednak na to gotowy. Nawet mimo dosyć ostrożnej jazdy nie mógł wytrzymać ze strachu na prawym fotelu.