Brawurowa ucieczka kobiety z Suzuki ulicami Zgorzelca. Miała swoje “za uszami” (wideo)

Do scen niczym z filmu akcji doszło niedawno na ulicach Zgorzelca. Policjanci z grupy SPEED patrolując miasto zauważyli kobietę poruszającą się Suzuki Swift. Coś im mówiło, że skądś już ją kojarzą.

Postanowili przeprowadzić rutynową kontrolę, co jednak nie okazało się wcale takie łatwe. Na widok policjantów kobieta zaczęła uciekać. Funkcjonariusze rozpoczęli więc pościg.

Pod wpływem narkotyków uciekał kradzionym BMW X6. Zatrzymali go polscy policjanci (wideo)

Ten zakończył się dopiero na ścieżce rowerowej, gdzie Suzuki wylądowało na ogrodzeniu. Ścigana wybiegła z samochodu i zaczęła uciekać pieszo. Po chwili udało się ją zatrzymać.

Jak się okazało, kobieta była poszukiwana w związku z 10-miesięczną karą pozbawienia wolności, którą miała odbyć. Ponadto badanie testem na obecność narkotyków wykazało wynik pozytywny. W torebce uciekinierki znaleziono metaamfetaminę.

Polski policjant bez litości dla uciekiniera z BMW. Skuty w kajdanki dzień przed świętami (wideo)

Jakby tego było mało, kobieta miała wielokrotny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz już nie uda jej się uciec i będzie musiała odbyć karę, do której z pewnością zostanie jej co nieco „dorzucone” za niezatrzymanie się do kontroli i próbę ucieczki.