Blokują pas ruchu w centrum Warszawy, bo “ktoś ważny” miał pilną wizytę u fryzjera (wideo)

Polityka to drażliwy temat. Doskonale znamy wiele przypadków nadużywania władzy i różnych dziwnych zachowań osób zajmujących się rządami w naszym kraju.

Autora załączonego nagrania wideo zbulwersowała sytuacja, której był świadkiem pewnego poranka. Na Alejach Ujazdowskich w Warszawie, w godzinach szczytu, jeden z pasów ruchu był blokowany przez kilka radiowozów.

Donald Tusk stracił prawo jazdy pod Mławą. Policjanci nie mieli dla polityka litości (wideo)

Przy chodniku zaparkowane były trzy wozy policyjne na sygnale oraz limuzyna BMW Serii 7 na rządowych numerach rejestracyjnych. Tuż obok widać salon fryzjerski, pod którego drzwiami stoi funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa.

Autor sugeruje, że w takiej obstawie, blokując ruch, jeden z pracowników rządu wybrał się „na miasto” w celu poprawy fryzury. Pojawia się pytanie, czy naprawdę jest konieczne, żeby tak błahe sprawy wyglądały w ten sposób?

Marszałek dał przykład jak nie jeździć po ekspresówkach. Sprawą zajęłą się policja (wideo)

Są to oczywiście tylko domysły, ale wiele wskazuje na to, że właśnie taka sytuacja miała tu miejsce. W tym konkretnym przypadku nie widzimy natomiast wzmożonego ruchu na tej drodze, ale nie wiemy jak to wyglądało za samochodem autora nagrania.