Założył mobilne studio detailingowe. Teraz myje samochody na ulicy w centrum miasta (wideo)

Właściciele luksusowych samochodów nie zawsze mają czas, żeby odwiedzać swoim autem myjnię czy studio detailingowe. Prowadzenie biznesów, dzięki którym zarobili na takie fury nie zawsze pozwala na znalezienie wolnych kilku godzin.

W związku z tym na rynku pojawiło się zapotrzebowanie na mobilne myjnie detailingowe. Z powodzeniem takie firmy działają między innymi w Londynie.

Oddał na myjnię Pagani warte 18 milionów zł. Czysta poezja dla miłośników detailingu (wideo)

Klient zgłasza się z chęcią umycia swojego samochodu, wskazuje lokalizację i po jakimś czasie jego samochód jest już lśniący. Usługi są wykonywane nawet wtedy, gdy auto zaparkowane jest przy chodniku w centrum miasta.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz dzień pracy właściciela jednej z firm zajmujących się takim myciem samochodów. Posiadają oni przystosowane do tego vany, które mają własne zbiorniki z wodą i myjki ciśnieniowe na pace.

To Porsche 928 przez 15 lat nie widziało myjni. Gość odkupił je po pół roku negocjacji (wideo)

Na filmie zobaczysz proces mycia Ferrari F8 Tributo oraz ogromnej limuzyny w postaci Bentleya Mulsanne. W zależności od wybranego „programu” i wielkości auta koszt takiej usługi waha się między 300 a 1100 złotych.