Turysta wykupił jazdę Ferrari. “Przewodnik” dla bezpieczeństwa musiał złapać za ster (wideo)

Włochy przywodzą nam na myśl mnóstwo skojarzeń. Tamtejsza kultura bogata jest w charakterystyczne elementy, które znane są na całym świecie. Chociażby pod względem kulinarnym.

Jedną z rzeczy, które są równie popularne, są włoskie supersamochody. Auta marek takich jak Ferrari, Lamborghini czy Maserati sprzedają się dosłownie wszędzie.

Policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie gościa, który wykonał lot wypożyczoną Teslą (wideo)

Ferrari 458 Italia
Ferrari 458 Italia

Niektórzy Włosi wyczuli w tym również turystyczny biznes. Za odpowiednią opłatą można podczas wizyty na Półwyspie Apenińskim wsiąść za kierownicę jednego z tych aut.

Załączone nagranie wideo przedstawia właśnie taką przejażdżkę. Doskonale widać, w jakim stylu są one organizowane. Właściciele wypożyczalni pozwalają na wiele na drogach publicznych.

Tym razem kierowca miał sporo szczęścia. „Przewodnik” siedzący na fotelu pasażera w pewnym momencie sam musiał chwycić kierownicę i wykonać nagły manewr aby uniknąć zderzenia.

Ferrari 458 Italia
Ferrari 458 Italia

Chorwat wypożyczył w Polsce BMW M3 G80 i chciał dać dyla za granicę. Zabrakło mu paliwa

Chwilę wcześniej sam zaproponował wypożyczającemu żeby wcisnął gaz do dechy i rozpoczął wyprzedzanie na zakazie. Chciał zaprezentować możliwości 570-konnego V8 o pojemności 4.5 litra, które ukrywa się w komorze Ferrari 458 Italia.