Ten Rolls-Royce Phantom ma na desce “rzeźbę” stworzoną ze 150 warstw włókna węglowego

Zamawiając samochód marki Rolls-Royce bazowa cena to dopiero początek Twoich wydatków. Brytyjczycy bardzo chętnie spełnią Twoje wszelkie zachcianki, oczywiście kasując za to odpowiednią kwotę. Egzemplarz Phantoma widoczny na załączonych zdjęciach skonfigurowano u dilera w Dubaju. Inspirowano się tu luksusowym jachtem 118 WallyPower, który jest w stanie płynąć z prędkością 110 km/h.

Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom

Najciekawszym elementem personalizacji Rolls-Royce-a Phantoma jest tzw. „galeria”. To część deski rozdzielczej, którą można zaprojektować w dowolny sposób. Tym razem utworzono tam małą rzeźbę z włókna węglowego. Wykorzystano do tego ponad 150 warstw tego materiału, co pozwoliło uzyskać wyjątkowy efekt.

Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom

Karbon został również wykorzystany do stworzenia figurki Spirit Of Ecstasy, znajdującej się na grillu. Oprócz tego mamy czarną i białą skórę, którą przeszyto pomarańczową nicią.

Na pokrytej czarnym lakierem karoserii pojawił się malowany pasek na całej długości nadwozia w tym samym kontrastującym kolorze. Naszym zdaniem lepiej pasowałyby tu nieco ciemniejsze felgi.